top of page

MANAI, KAD GALĖTUM BŪTI GERAS PARDAVĖJAS?
NORI PATS VALDYTI SAVO LAIKĄ, FINANSUS IR KURTI SAVO VERSLĄ?

SIŪLOME PRISIJUNGTI PRIE LYDERIAUJANČIOS NEKILNOJAMOJO TURTO KOMANDOS

LYDERIAUJANTI NT ĮMONĖ

CAPITAL - Lietuvos nekilnojamojo turto lyderis. Tai didžiausia ir daugiausiai NT parduodanti įmonė Lietuvoje.

ŽINOMAS PREKĖS ŽENKLAS

Capital nuolat investuoja į prekės ženklo žinomumą, todėl esame viena ryškiausių NT įmonių Pabaltyje. Brokeriams suteikiamos modernios reklamos priemones, kurios padeda išsiskirti iš konkurentų bei susikurti profesionalų įvaizdį.

INOVATYVŪS DARBO ĮRANKIAI

Capital brokeriai naudojasi pažangiausia brokerių CRM sistema, kuri leidžia su minimaliais laiko resursais pasiekti maksimalius rezultatus dirbant tiek su pirkėjais, tiek su pardavėjais. Mobili aplikacija dar labiau palengvina kasdienį brokerių darbą.

teach-startup-white.png

Įvadiniai mokymai, be kurių darbo nepradeda nei vienas CAPITAL brokeris. START UP - pirmas žingsnis siekiant tapti profesionaliu brokeriu.

teach-extreme-white.png

Stiprindami NT brokerių kvalifikaciją ir ugdydami naujas jų kompetencijas reguliariai organizuojame įvairius tiek išorinius, tiek ir vidinius mokymus. Viena iš penkių mokymų programų, prieinamų visiems Capital brokeriams - Extreme Power. Ši unikali, 12 skirtingų profesionalių lektorių mokymų programa yra kuriama atsižvelgiant į brokerių poreikius ir rinkos tendencijas. Extreme Power metu mes užtikriname mokymo proceso veiksmingumą, palaikome nuolatinius grįžtamuosius ryšius, organizuojame nešališką mokymosi veiklos ir rezultatų vertinimo procesą bei nuolat ir sistemiškai rūpinamės mokymo programos ir proceso kokybės tobulinimu.
 

teach-powerup-white.png

Praktinės užduotys, TOP brokerių sėkmės paslaptys , probleminių situacijų sprendimo būdai - tai kas naudinga net ir patyrusiam brokeriui.

SUDOMINO?

Ateik, įgyvendink savo ambicijas ir prisijunk prie stipriausių pardavėjų komandos!

Adresas

Maironio g. 28, Kaunas

  • Facebook

Kontaktai

(8-656) 09624

Ačiū!

bottom of page